Otwierasz salon fryzjerski? Te podstawowe narzędzia pozwolą Ci zacząć

Otwierasz salon fryzjerski? Te podstawowe narzędzia pozwolą Ci zacząć

Pewnie zastanawiasz się, co kupić i ile to będzie kosztować. Cóż, po pierwsze, można zacząć z zaledwie kilku kluczowych przedmiotów, które są niezbędne dla salonu. Na przykład, będziesz potrzebował nożyczek i suszarki do włosów, aby móc strzyc i układać włosy. Możesz również potrzebować kilku szczotek lub grzebieni, aby Twoi klienci mogli rozczesać splątane włosy po umyciu ich. Jeśli planujesz robić paznokcie musisz rozważyć zakup obcinaczki lub pilniki do paznokci też! Filmy produktowe pomogą wybrać Ci najlepsze narzędzia i gadżety!

Jedną z najważniejszych decyzji, które będziesz musiał podjąć przy otwieraniu salonu fryzjerskiego jest to, jaki sprzęt i narzędzia kupić. Istnieje wiele rodzajów urządzeń dostępnych, ale najlepiej zacząć od kilku podstawowych, które pozwolą Ci zacząć.

1) Nożyczki – Są one dostępne w różnych rozmiarach w zależności od grubości i długości włosów klienta. Będziesz ich potrzebować do wszystkiego, od cięcia grzywki do przycinania rozdwojonych końcówek.

2) Curling Iron – To narzędzie może być stosowane jako prostownicy w razie potrzeby, więc posiadanie dwóch lub trzech jest przydatne.

3) Duże lustra dla Klientów – W każdym salonie przy stanowisku pracy musi wisieć lustro. Im większe tym lepsze! To pomoże w twojej pracy i da Klientowi możliwość do wzglądu do twojej pracy nad włosami.

Otwarcie salonu fryzjerskiego to ekscytujący czas! Ale jest to również przytłaczające. Jest tak wiele różnych rzeczy do rozważenia i narzędzi do kupienia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *